Поиск
0
Корзина

Ручні коренерізки і корморізки

Ручні корморізки призначені для подрібнення картоплі, буряка, яблук, груш, кабачків та інших овочів і фруктів. За їх допомогою можна переробляти різні коренеплоди. Це універсальний помічник, що дозволяє швидко і без значних зусиль заготовити збалансований корм для домашньої худоби і птиці.

Корморізка ручна (Кормоподрібнювач) «Коза-Нова» Корморізка ручна (Кормоподрібнювач) «Коза-Нова»

Кінцевим продуктом роботи цього кормоподрібнювача є дрібно подрібнений корм з розміром частки 5 мм. Всі частини конструкції, що стикаються з продуктам..

1 280,00 грн.

Корморізка ручна / кормоподрібнювач ручний / терка Корморізка ручна / кормоподрібнювач ручний / терка

Корморізка ручна (терка) призначена для подрібнення коренеплодів для приготування комбікормів для домашніх тварин і птахів. Необхідний корм можна п..

225,00 грн.

Яблокоподрібнювач ручний "Лан" Яблокоподрібнювач ручний "Лан"

Ручная яблокорезка представляет собой удобный в эксплуатации механизм, с помощью которого можно измельчать яблоки. На выходе будут получаться дольки о..

1 288,00 грн.

Ручний кормоподрібнювач "Коза нова міні"

Корморезка є доступний за вартістю прилад для подрібнення коренеплодів і приготування поживного корму для домашніх тварин. З її допомогою можна загото..

885,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс" ручний

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 200,00 грн.

Корморізка ручна дискова (Кормоподрібнювач) Корморізка ручна дискова (Кормоподрібнювач)

Технічні характеристики корморізки ручної дискової: Продуктивність за 60 обертів ручки: 0,14 кг. Максимальні розміри кормів для завантаження в к..

1 125,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 7 (2 страниц)

Последние

Даний rормоізмельчітель призначений для використання в невеликих приватних господарствах. Завдяки невеликим габаритам терка дуже зручна в транспортува..

3 900,00 грн.

Електродробілка "ЛАН" виконання 6 (надалі яблокорезка) призначена для швидкої нарізки плодів (яблук, груш, айви) на сушку в особистих підсоб..

2 048,00 грн.

Зернодробарка «ЛАН» - 3 для зерна, бобових і качанів кукурудзи призначена для переробки зернових культур (овес, пшениця, жито, ячмінь), ка..

3 275,00 грн.