Поиск
0
Корзина

Електричні подрібнювачі трави і траворізки

Електричні траворізки призначені для швидкого і якісного подрібнення стебельчастих кормів. Вони оснащуються високоефективним двигуном і застосовуються на фермерських підприємствах будь-яких розмірів. Траворізки дозволяють переробляти цільну сировину до дрібної фракції з мінімальною витратою електроенергії і високою продуктивністю.

Електричні подрібнювачі трави і траворізки
Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів

Кормоподрібнювач "Эликор" 4-го виконання широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таки..

2 550,00 грн.

Подрібнювач кормів універсальний ИКОР-05 (150 кг/год) Подрібнювач кормів універсальний ИКОР-05 (150 кг/год)

Апарат ИКОР (подрібнення, дроблення) рекомендовано використовувати для обробки таких продуктів: пшеничне зерно, жито, овес, ячмінь, просо, корене..

2 505,00 грн.

Кормоподрібнювач ДТЗ КР-02 для зерна, качанів кукурудзи Кормоподрібнювач ДТЗ КР-02 для зерна, качанів кукурудзи

Кормоподрібнювач ДТЗ КР-02 призначений для переробки стебел, зернових культур (овес, ячмінь, пшениця, жито), кукурудзи. Спектр застосування ко..

2 650,00 грн.

Кормоподрібнювач ДТЗ КР-20C для зерна, качанів кукурудзи, овочів, фруктів, стебел Кормоподрібнювач ДТЗ КР-20C для зерна, качанів кукурудзи, овочів, фруктів, стебел

Кормоподрібнювач ДТЗ КР-20С призначений для переробки зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), стебельчатого корму, качанів кукурудзи, кор..

7 850,00 грн.

Подрібнювач стебел 9QZ-0.6 Подрібнювач стебел 9QZ-0.6

Подрібнювач стебел 9QZ-0.6 призначений для переробки трав'янистого стебельчатого корму. Не призначений для обробки насіння, зернових культур,..

6 700,00 грн.

Показаны с 1 по 5 из 5 (1 страниц)

Последние

Новый Степлер для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань Степлер для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань

Tapetool инструмент для подвязки растений (степлер) создан для облегчения работы сельскохозяйственных работников. С его помощью можно легко произ..

580,00 грн.

Новый Электромясорубка "Хозяюшка МЭБ-01" Электромясорубка "Хозяюшка МЭБ-01"

Электромясорубка "Хозяюшка МЭБ-01" — модель, которая зарекомендовала себя как одна из самых надежных и неприхотливых в быту среди..

2 699,00 грн.

Новый Ручная шнековая соковыжималка ТАПАЗ СБ-1 для томатов, винограда, малины (до 20 кг/час, Полтава) Ручная шнековая соковыжималка ТАПАЗ СБ-1 для томатов, винограда, малины (до 20 кг/час, Полтава)

Соковыжималка бытовая алюминиевая ТАПАЗ СБ-1 предназначена для быстрого приготовления сока с мякотью из различных ягод, фруктов, овощей. Сна..

459,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним