Поиск
0
Корзина

Пресси для віджима сока

Томатний прес ТШМ-2м м'ясорубка-cоковитискач шнековий 2 в 1 (для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів) Томатний прес ТШМ-2м м'ясорубка-cоковитискач шнековий 2 в 1 (для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів)

Томатний прес ТШМ-2М це ефективний інструмент на кухні, він додатково оснащений м'ясорубкою. Прес призначений для швидкого отримання свіжого соку ..

4 313,00 грн.

Томатний прес ТШМ-2 соковитискач шнековий (для томатів, фруктів і винограду)

Томатний прес ТШМ-2 являє собою багатофункціональний прилад, який можна використовувати для переробки томатів, фруктів, винограду та будь-яких ягід. Ц..

3 893,00 грн.

Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 15 літрів «ЛАН» + мішок для соку Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 15 літрів «ЛАН» + мішок для соку

Приготувати сік в домашніх умовах зовсім не складно. Використання преса гвинтового для соку - це простий і ефективний спосіб отримати свіжовичавлений ..

1 435,00 грн.

Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 10 літрів «ЛАН» + мішок для соку Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 10 літрів «ЛАН» + мішок для соку

Приготувати сік в домашніх умовах зовсім не складно. Використання преса гвинтового для соку - це простий і ефективний спосіб отримати свіжовичавлений ..

1 335,00 грн.

Новый
Дробарка для винограду ручна "Лан" 400-600 кг / год 24 л Дробарка для винограду ручна "Лан" 400-600 кг / год 24 л

Дробарка для винограду ручна "ЛАН" 400-600 кг / год Дробарка для винограду призначена для отримання мезги з грон винограду в домашніх умо..

1 190,00 грн.

Новый
Дробарка для винограду MasterKraft MK-01 (гарантія 12 місяців) Дробарка для винограду MasterKraft MK-01 (гарантія 12 місяців)

Дана дробарка MasterKraft MK-01 використовується в домашніх умовах для отримання мезги з грон винограду. Продуктивність до- 180. кг / год У дроб..

999,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 8 (2 страниц)

Последние

Новый Землероб (культиватор) універсальний «6 в 1» (Харків) Землероб (культиватор) універсальний «6 в 1» (Харків)

Універсальний землероб - це незамінний помічник для Вашого городу, дачі або садової ділянки. Простий в експлуатації і обслуговуванні, він вже давно ст..

695,00 грн.

Новый Ручна однорядна сівалка точного висіву "Лан" для рядового посіву насіння Ручна однорядна сівалка точного висіву "Лан" для рядового посіву насіння

Сівалка ручна однорядна точного висіву "Лан" допоможе просто і зручно висівати для рядного посіву зернових і овочевих культур, таких як - ку..

419,00 грн.

Новый Набір для підв'язки винограду тапенер tapetool тайвань Набір для підв'язки винограду тапенер tapetool тайвань

Tapetool інструмент для підв'язки рослин призначений для підв'язки винограду, малини, саджанців і багато іншого. Інструмент для підв'язки ..

750,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним