Поиск
0
Корзина

Електричні коренерізки і корморізки

Електричні корморізки використовуються у приватному і фермерському господарстві для переробки коренеплодів, овочів і фруктів. Це компактні і високоефективні пристрої, що працюють з мінімальним споживанням електроенергії. Вони оснащуються потужним двигуном, що забезпечує їм високу продуктивність.

Корморізка (Кормоподрібнювач/ Зернодробарка) Елікор виконання 4 для зерна, трави і коренеплодів Корморізка (Кормоподрібнювач/ Зернодробарка) Елікор виконання 4 для зерна, трави і коренеплодів

Кормоподрібнювач «Елікор» (виконання 4) широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таких зе..

2 480,00 грн.

Корморізка (Кормоподрібнювач/ Зернодробарка) Елікор виконання 1 для коренеплодів (буряків) і зерна Корморізка (Кормоподрібнювач/ Зернодробарка) Елікор виконання 1 для коренеплодів (буряків) і зерна

Найнадійніший помічник для перемелювання і дроблення коренеплідних рослин, таких як морква, буряк і картопля, а також для подрібнення зерна - зернодро..

2 380,00 грн.

Подрібнювач Юга-сервіс ПОФ3 електричний

Заготівля корму для домашньої худоби може забирати багато часу, якщо виконувати цей процес вручну. Однак сучасне обладнання у вигляді електричного под..

2 103,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс ПОФ2" електричний

Сучасний фермерське господарство вимагає швидких рішень, які стосуються ефективного подрібнення поживного сировини для годівлі сільськогосподарських т..

2 020,00 грн.

Корморізка (Кормоподрібнювач/ Зернодробарка) Елікор виконання 6 для овочів і фруктів

Заготівля кормової суміші для домашніх тварин є трудомісткий процес, полегшити який можна за допомогою спеціального обладнання. Електричний Кормоізмел..

2 890,00 грн.

Кормоподрібнювач з двигуном Коза нова

Електрична корморізка є ефективний інструмент для заготовки подрібненої поживної суміші для тварин. Завдяки наявності електродвигуна вона забезпечує в..

2 380,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 22 (4 страниц)

Последние

Зернодробарка «ЛАН» - 3 для зерна, бобових і качанів кукурудзи призначена для переробки зернових культур (овес, пшениця, жито, ячмінь), ка..

3 275,00 грн.

Найнадійніший помічник для подрібнення зерна - зернодробарка «Елікор» другого виконання. Ця модель зернодробарки може з легкістю подріб..

2 570,00 грн.

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 450,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним