Пошук
0
Кошик

Інкубатори

Побутовий інкубатор  "Веселое семейство-2Т" (ручний, цифровий терморегулятор, ТЕНовий) Побутовий інкубатор  "Веселое семейство-2Т" (ручний, цифровий терморегулятор, ТЕНовий)

Інкубатор для виведення домашньої птиці "Веселое семейство" призначений для роботи від електромережі, оснащений ручним обертанням, здат..

1 138,00 грн.

Інкубатор побутовий на 80 яєць"Веселое семейство-1Т" (ТЕНовий) Інкубатор побутовий на 80 яєць"Веселое семейство-1Т" (ТЕНовий)

Інкубатор "Веселое семейство-1Т" — побутовий апарат, що дозволяє інкубувати яйця всіх видів домашньої птиці: курчат, перепелят, гусеня..

1 008,00 грн.

Інкубатор побутовий "Веселое семейство-1Л" (ламповий) Інкубатор побутовий "Веселое семейство-1Л" (ламповий)

Інкубатор "Веселое семейство-1Л" — побутовий апарат, що дозволяє інкубувати яйця всіх видів домашньої птиці: курчат, перепелят, гусеня..

1 043,00 грн.

Інкубатор побутовий "Веселе сімейство-2Л" (ручний, цифровий терморегулятор) на 80 яєць Інкубатор побутовий "Веселе сімейство-2Л" (ручний, цифровий терморегулятор) на 80 яєць

Інкубатор побутовий "Веселое семейство-2Л" призначений для інкубації курчат, каченят, гусенят, індичат та інших птахів в умов..

1 185,00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

У кожному підсобному сільському господарстві знадобиться ручна корморізка, за допомогою якої можна подрібнювати різні коренеплоди. Її можна використов..

1 142,00 грн.

  Подрібнювач для корму ПОФ6 є зручним у використанні інструментом, який призначений для переробки коренеплодів і фруктів. Модель представлена..

3 896,00 грн.

Ця ручна коса для трави та бур'янів ідеально підходить для використання на дачі, у саду та городі. Коса зручна та безпечна при зберіганні та транс..

125,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо