Поиск
0
Корзина

Для саду і будинку

Томатний прес ТШМ-2М для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів (м'ясорубка-соковичавниця шнекова 2 в 1) Томатний прес ТШМ-2М для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів (м'ясорубка-соковичавниця шнекова 2 в 1)

Томатний прес ТШМ-2М — ефективний інструмент на кухні, додатково оснащений м'ясорубкою. Прес призначений для швидкого отримання свіжого соку..

4 191,00 грн.

Томатний прес ТШМ-2 для томатів, фруктів і винограду (соковичавниця шнекова)

Томатний прес ТШМ-2 являє собою багатофункціональний прилад для переробки томатів, фруктів, винограду та будь-яких ягід. Це корисний апарат для домашн..

3 783,00 грн.

Соломорізка 9ZP-0.4A для заготівлі силосу (траворізка, міні-машина) Соломорізка 9ZP-0.4A для заготівлі силосу (траворізка, міні-машина)

Соломорізка 9ZP-0.4A для заготівлі силосу — подрібнювач корму всіх видів вологих і сухих культур: кукурудзяних і бобових стебел, рисової і ..

9 900,00 грн.

Соковичавниця ручна алюмінієва СБА-30 (Харків) Соковичавниця ручна алюмінієва СБА-30 (Харків)

Соковичавниця ручна алюмінієва СБА-30 призначена для приготування соку з м'якоттю з різних ягід, фруктів і овочів. Має алюмінієвий корпус,&nb..

450,00 грн.

Сівалка ручна однорядна точного висіву ЛАН (для рядового посіву насіння) Сівалка ручна однорядна точного висіву ЛАН (для рядового посіву насіння)

Сівалка ручна однорядна точного висіву ЛАН допоможе вам легко висівати зернові та овочеві культури в теплицях, парниках, відкритому грунті н..

419,00 грн.

Ручна шнекова соковичавниця ТАПАЗ СБ-1 для томатів, винограду, малини (до 20 кг/год, Полтава) Ручна шнекова соковичавниця ТАПАЗ СБ-1 для томатів, винограду, малини (до 20 кг/год, Полтава)

Соковичавниця побутова алюмінієва ТАПАЗ СБ-1 призначена для швидкого приготування соку з м'якоттю з різних ягід, фруктів, овочів. Обладн..

459,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 20 (4 страниц)

Последние

Ускоряет подвязку растения в 30 раз.  Подготовка инструмента к работе занимает не более 30 секунд. Инструмент прост в использовании, подой..

795,00 грн.

Электромясорубка "Хозяюшка МЭБ-01" — модель, которая зарекомендовала себя как одна из самых надежных и неприхотливых в быту среди..

2 699,00 грн.

Соковыжималка бытовая алюминиевая ТАПАЗ СБ-1 предназначена для быстрого приготовления сока с мякотью из различных ягод, фруктов, овощей. Сна..

459,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним