Поиск
0
Корзина

Ручні коренерізки і корморізки

Ручні корморізки призначені для подрібнення картоплі, буряка, яблук, груш, кабачків та інших овочів і фруктів. За їх допомогою можна переробляти різні коренеплоди. Це універсальний помічник, що дозволяє швидко і без значних зусиль заготовити збалансований корм для домашньої худоби і птиці.

Ручні коренерізки і корморізки
Корморізка ручна "Коза Нова" Корморізка ручна "Коза Нова"

Кінцевим продуктом роботи кормоподрібнювача "Коза Нова" є корм з розміром частки 5 мм. Всі частини конструкції, що стикаються з продукт..

1 351,00 грн.

Ручна корморізка "Коза Нова міні" для коренеплодів Ручна корморізка "Коза Нова міні" для коренеплодів

Ручна корморізка "Коза Нова міні" являє собою доступний за вартістю прилад для подрібнення коренеплодів і приготування поживного корму ..

867,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс ПОФ2" ручний

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка "Юга-Сервіс ПОФ2". Вона являє соб..

1 150,00 грн.

Корморізка ручна дискова Корморізка ручна дискова

Технічні характеристики корморізки ручної дискової: продуктивність за 60 обертів рукояті: 0,14 кг; максимальні розміри кормів для завантаження..

1 242,00 грн.

Корморізка дискова ручна "ПОФ1" (подрібнювач овочів і фруктів) Корморізка дискова ручна "ПОФ1" (подрібнювач овочів і фруктів)

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 263,00 грн.

Корморізка ручна (терка) Корморізка ручна (терка)

Корморізка ручна (терка) призначена для подрібнення коренеплодів для приготування комбікормів домашнім тваринам і птахам. За допомогою цього зруч..

225,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 9 (2 страниц)

Последние

Новый Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков) Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков)

Универсальный землероб — это незаменимый помощник для Вашего огорода, дачи или садового участка. Простой в эксплуатации и обслуживании, он уже д..

695,00 грн.

Новый Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян

Сеялка ручная однорядная точного высева "Лан" поможет просто и удобно высевать для рядного посева зерновых и овощных культур, таких как ― ку..

419,00 грн.

Новый Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань

Tapetool инструмент для подвязки растений предназначен для подвязки винограда, малины, саженцев и много другого. Инструмент для подвязки винограда (ма..

750,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним