Поиск
0
Корзина

Ручні коренерізки і корморізки

Ручні корморізки призначені для подрібнення картоплі, буряка, яблук, груш, кабачків та інших овочів і фруктів. За їх допомогою можна переробляти різні коренеплоди. Це універсальний помічник, що дозволяє швидко і без значних зусиль заготовити збалансований корм для домашньої худоби і птиці.

Корморізка ручна (Кормоподрібнювач) «Коза-Нова» Корморізка ручна (Кормоподрібнювач) «Коза-Нова»

Кінцевим продуктом роботи цього кормоподрібнювача є дрібно подрібнений корм з розміром частки 5 мм. Всі частини конструкції, що стикаються з продуктам..

1 280,00 грн.

Ручний кормоподрібнювач "Коза нова міні"

Корморезка є доступний за вартістю прилад для подрібнення коренеплодів і приготування поживного корму для домашніх тварин. З її допомогою можна загото..

885,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс" ручний

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 200,00 грн.

Корморізка ручна дискова (Кормоподрібнювач) Корморізка ручна дискова (Кормоподрібнювач)

Технічні характеристики корморізки ручної дискової: Продуктивність за 60 обертів ручки: 0,14 кг. Максимальні розміри кормів для завантаження в к..

1 125,00 грн.

Кормоподрібнювач "Зубренок КЗ-2" (ручний)

Часи, коли люди заготовляли корм для домашньої худоби за допомогою ножа, вже давно пішли в минуле. Адже сучасний ринок пропонує широкий асортимент руч..

1 400,00 грн.

Корморізка ручна / кормоподрібнювач ручний / терка Корморізка ручна / кормоподрібнювач ручний / терка

Корморізка ручна (терка) призначена для подрібнення коренеплодів для приготування комбікормів для домашніх тварин і птахів. Необхідний корм можна п..

225,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 7 (2 страниц)

Последние

Зернодробарка «ЛАН» - 3 для зерна, бобових і качанів кукурудзи призначена для переробки зернових культур (овес, пшениця, жито, ячмінь), ка..

3 275,00 грн.

Найнадійніший помічник для подрібнення зерна - зернодробарка «Елікор» другого виконання. Ця модель зернодробарки може з легкістю подріб..

2 740,00 грн.

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 450,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним