Поиск
0
Корзина

Ручні зернодробарки

Ручні зерноподрібнювачі використовуються для подрібнення зерна, вівса, пшениці, кукурудзи та інших зернових. Вони використовуються у підсобному господарстві для приготування збалансованої кормової суміші для домашніх тварин. Мають ручний привід і показують високу продуктивність.

Ручні зернодробарки
Кукурузолущилка ручна Кукурузолущилка ручна

Кукурудзолущилка безпечна, проста і зручна. Вона дуже проста у використанні. Кріпиться, як і м'ясорубка, до краю столу. Ви однією рук..

393,00 грн.

Кукурузолущилка ручна чавунна Кукурузолущилка ручна чавунна

Кукурузолущилка стане хорошим помічником для очищення кукурудзи від зерен — швидко і легко очистить качан. У домашньому господарстві буд..

686,00 грн.

Зернодробарка "Млинок" для качанів кукурудзи і зернових культур під двигун

Вірним помічником у домашньому господарстві, де потрібно кожен день годувати домашню птицю або худобу, стане подрібнювач зерна "Млинок". Йог..

1 225,00 грн.

Показаны с 1 по 3 из 3 (1 страниц)

Последние

Новый Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков) Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков)

Универсальный землероб — это незаменимый помощник для Вашего огорода, дачи или садового участка. Простой в эксплуатации и обслуживании, он уже д..

695,00 грн.

Новый Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян

Сеялка ручная однорядная точного высева "Лан" поможет просто и удобно высевать для рядного посева зерновых и овощных культур, таких как ― ку..

419,00 грн.

Новый Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань

Tapetool инструмент для подвязки растений предназначен для подвязки винограда, малины, саженцев и много другого. Инструмент для подвязки винограда (ма..

750,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним