Пошук
0
Кошик

Додаткове обладнання для культиваторів

Картоплекопалка картоплекопач універсальна до мотоблоку мототрактора

Призначена для викопування картоплі в особистих та колективних господарствах, а також на садово-городніх ділянках. Зменшує час викопування картоплі..

687,00 грн.

Підгортальник дисковий мотоблочний «Лан» (під мотоблок) Підгортальник дисковий мотоблочний «Лан» (під мотоблок)

    Під час дозрівання картоплі її захищають від негативного впливу комах і бур'янів. Своєчасна прополка і підгортання є невід'..

1 154,00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Нові надходження

Новий Цифровий інкубатор «Курочка Ряба» ІБ-100 з металевим каркасом в пластиковому корпусі на 100 яєць Цифровий інкубатор «Курочка Ряба» ІБ-100 з металевим каркасом в пластиковому корпусі на 100 яєць

Корпус інкубатора «Курочка Ряба» ІБ-100 додатково обшитий високоміцним пластиком, завдяки чому досягається додаткова теплоізоляція. Інк..

1 281,00 грн.

Новий Сажалка сівалка ручна для дрібнозернистого насіння "Зернятко" (для кукурудзи соняшника квасолі цибулі часнику) Сажалка сівалка ручна для дрібнозернистого насіння "Зернятко" (для кукурудзи соняшника квасолі цибулі часнику)

"Зернятко" являє собою інноваційниу ручну сажалку-сівалку, що ідеально підходить для точної посадки дрібнозернистого насіння таких культур, ..

698,00 грн.

-7% Новий Пресс ручной для отжима сока яблок, винограда, фруктов, овощей 15 литров «Хлебпром» Винница Пресс ручной для отжима сока яблок, винограда, фруктов, овощей 15 литров «Хлебпром» Винница

Отримати якісний сік, який збереже всі корисні властивості та мікроелементи, можна за допомогою ручного пресу для ягід, фруктів та овочів. Він дуже зр..

2 085,00 грн. 2 240,00 грн.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо