Поиск
0
Корзина

Електричні коренерізки і корморізки

Електричні корморізки використовуються у приватному і фермерському господарстві для переробки коренеплодів, овочів і фруктів. Це компактні і високоефективні пристрої, що працюють з мінімальним споживанням електроенергії. Вони оснащуються потужним двигуном, що забезпечує їм високу продуктивність.

Електричні коренерізки і корморізки
Подрібнювач кормів "ИКОР-2" для зерна Подрібнювач кормів "ИКОР-2" для зерна

Кормоподрібнювач "ИКОР-2" використовується для подрібнення зерна (пшениці, жита, ячменю тощо) в підсобних і невеликих фермерських господарст..

2 960,00 грн.

Подрібнювач кормів "ИКОР-1" для зерна і коренеплодів Подрібнювач кормів "ИКОР-1" для зерна і коренеплодів

Кормоподрібнювач "ИКОР-1" використовується для подрібнення зерна (пшениці, жита, ячменю тощо) і коренеплодів в підсобних і невеликих фермерс..

6 160,00 грн.

Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів

Кормоподрібнювач "Эликор" 4-го виконання широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таки..

2 550,00 грн.

Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна

Найнадійніший помічник для перемелювання і дроблення таких коренеплідних рослин, як морква, буряк і картопля, а також для подрібнення зерна — зе..

2 400,00 грн.

Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год) Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год)

Корморізка "Зубренок" істотно знижує трудовитрати при догляді за худобою чи птицею, так як дробленням кормів доводиться займатися не од..

3 900,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервис ПОФ3" електричний Подрібнювач "Юга-Сервис ПОФ3" електричний

Заготівля корму для домашньої худоби може забирати багато часу, якщо виконувати цей процес вручну. Однак сучасне обладнання у вигляді електричного под..

2 103,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 30 (5 страниц)

Последние

Новый Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков) Землероб (культиватор) универсальный «6 в 1» (Харьков)

Универсальный землероб — это незаменимый помощник для Вашего огорода, дачи или садового участка. Простой в эксплуатации и обслуживании, он уже д..

695,00 грн.

Новый Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян Ручная однорядная сеялка точного высева "Лан" для рядового посева семян

Сеялка ручная однорядная точного высева "Лан" поможет просто и удобно высевать для рядного посева зерновых и овощных культур, таких как ― ку..

419,00 грн.

Новый Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань Набор для подвязки винограда тапенер tapetool тайвань

Tapetool инструмент для подвязки растений предназначен для подвязки винограда, малины, саженцев и много другого. Инструмент для подвязки винограда (ма..

750,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним