Пошук
0
Кошик

Юга-Сервис

Ефективним помічником у підсобному господарстві виступають корморізки Юга-Сервіс. Сьогодні без цієї техніки досить складно уявити стрімкий розвиток тваринництва. Вони призначені для переробки цільної сировини в більш дрібну фракцію. Вироби служать основою для створення поживної суміші, в яку можна додавати різні вітаміни. Подрібнена сировина значно краще засвоюється тваринами і робить їх раціон харчування більш збалансованим. Купити кормоподрібнювач Юга-Сервіс необхідно для забезпечення високої продуктивності при мінімальних витратах часу.

Продуктивність моделей відрізняється в залежності від їх модифікації. В середньому зернодробарки Юга-Сервіс здатні переробити за одну годину приблизно 200 кілограм зернових культур. Що стосується коренеплодів, то цей показник становить в два рази більше. Крім високої продуктивності обладнання оснащається потужним електромотором, малою вагою і компактними розмірами. Купити зернодробарки Юга-Сервіс необхідно на заміну старим аналогам, які в рази поступаються за технічними показниками і зручністю в експлуатації сучасним моделям. Нове обладнання працює з мінімальною кількістю відходів, не створюючи товстий шар фуражного пилу.

За час існування компанії кормоподрібнювачі Юга-Сервіс проходили постійну модифікацію. Теперішні аналоги являють собою високоякісну продукцію, в якій можна регулювати рівень подрібнення. Це зносостійке обладнання, яке оснащується спеціальними захистами двигуна, об’ємним бункером і гострим ріжучим механізмом із заводською заточкою. При правильному використанні такі вироби будуть довго служити без необхідності ремонту.

Купити корморізки Юга-Сервіс можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо покупцеві широкий вибір моделей в різному ціновому сегменті. У продажу можна побачити пристрої з електродвигуном або ручним приводом.

Подрібнювач "Юга-Сервис ПОФ3" електричний Подрібнювач "Юга-Сервис ПОФ3" електричний

Заготівля корму для домашньої худоби може забирати багато часу, якщо виконувати цей процес вручну. Однак сучасне обладнання у вигляді електричного под..

2 354,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс ПОФ4" електричний

Сучасне фермерське господарство вимагає швидких рішень, які стосуються ефективного подрібнення поживної сировини для годівлі сільськогоспода..

2 241,00 грн.

Подрібнювач "Юга-Сервіс ПОФ2" ручний

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка "Юга-Сервіс ПОФ2". Вона являє соб..

1 325,00 грн.

Корморізка дискова ручна ПОФ1 (подрібнювач овочів і фруктів) Корморізка дискова ручна ПОФ1 (подрібнювач овочів і фруктів)

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 496,00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо