Пошук
0
Кошик

Юга-Сервис

Ефективним помічником у підсобному господарстві виступають корморізки Юга-Сервіс. Сьогодні без цієї техніки досить складно уявити стрімкий розвиток тваринництва. Вони призначені для переробки цільної сировини в більш дрібну фракцію. Вироби служать основою для створення поживної суміші, в яку можна додавати різні вітаміни. Подрібнена сировина значно краще засвоюється тваринами і робить їх раціон харчування більш збалансованим. Купити кормоподрібнювач Юга-Сервіс необхідно для забезпечення високої продуктивності при мінімальних витратах часу.

Продуктивність моделей відрізняється в залежності від їх модифікації. В середньому зернодробарки Юга-Сервіс здатні переробити за одну годину приблизно 200 кілограм зернових культур. Що стосується коренеплодів, то цей показник становить в два рази більше. Крім високої продуктивності обладнання оснащається потужним електромотором, малою вагою і компактними розмірами. Купити зернодробарки Юга-Сервіс необхідно на заміну старим аналогам, які в рази поступаються за технічними показниками і зручністю в експлуатації сучасним моделям. Нове обладнання працює з мінімальною кількістю відходів, не створюючи товстий шар фуражного пилу.

За час існування компанії кормоподрібнювачі Юга-Сервіс проходили постійну модифікацію. Теперішні аналоги являють собою високоякісну продукцію, в якій можна регулювати рівень подрібнення. Це зносостійке обладнання, яке оснащується спеціальними захистами двигуна, об’ємним бункером і гострим ріжучим механізмом із заводською заточкою. При правильному використанні такі вироби будуть довго служити без необхідності ремонту.

Купити корморізки Юга-Сервіс можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо покупцеві широкий вибір моделей в різному ціновому сегменті. У продажу можна побачити пристрої з електродвигуном або ручним приводом.

Сажалка сівалка ручна для дрібнозернистого насіння "Зернятко" (для кукурудзи соняшника квасолі цибулі часнику) Сажалка сівалка ручна для дрібнозернистого насіння "Зернятко" (для кукурудзи соняшника квасолі цибулі часнику)

"Зернятко" являє собою інноваційниу ручну сажалку-сівалку, що ідеально підходить для точної посадки дрібнозернистого насіння таких культур, ..

698,00 грн.

Сажалка сівалка пістолет ручний для розсади розсадопосадковий пристрій Кальмар Сажалка сівалка пістолет ручний для розсади розсадопосадковий пристрій Кальмар

Ручний пістолет-саджалка овочів "Кальмар" - це зручний та багатофункціональний розсадопосадковий пристрій, який дозволяє швидко та легко вис..

993,00 грн.

Сівалка ручна однорядна вінницька оригінал (Вінниця) Сівалка ручна однорядна вінницька оригінал (Вінниця)

Призначена для пунктирного висіву дрібнонасіннєвих овочевих культур, таких як томати, буряк, цибуля, редиска, морква та ін. Характерна її особливіс..

1 514,00 грн.

Пістолет ручний для посадки розсади "Кальмар" з двома ручками Пістолет ручний для посадки розсади "Кальмар" з двома ручками

Ручний пістолет-саджалка овочів "Кальмар" - це зручний та багатофункціональний розсадопосадковий пристрій, який дозволяє швидко та легко вис..

1 385,00 грн.

Землероб (культиватор) універсальний «2 в 1» (Вінниця) Землероб (культиватор) універсальний «2 в 1» (Вінниця)

Універсальний землероб 2 в 1 - це незамінний помічник для Вашого городу, дачі або садової ділянки. Простий в експлуатації і обслуговуванні, він вже да..

1 488,00 грн.

Землероб універсальний 5 в 1 Вінниця (підгортальник культиватор міжрядник борозноутворювач плоскоріз) Землероб універсальний 5 в 1 Вінниця (підгортальник культиватор міжрядник борозноутворювач плоскоріз)

Універсальний землероб 5 в 1 - це незамінний помічник для Вашого городу, дачі або садової ділянки. Простий в експлуатації і обслуговуванні, він вже да..

1 690,00 грн.

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо