Поиск
0
Корзина

Лан

Зернодробарки ЛАН - це високоефективні агрегати з високим рівнем продуктивності. Вони призначені для подрібнення кукурудзи і різних злакових культур. За їх допомогою можна швидко і легко приготувати поживну кормову суміш для домашньої птиці і худоби. Купити зернодробарку ЛАН можна для використання в приватному господарстві або на сучасних фермах.

Кожен фермер добре знає, що зерно у початковому вигляді на порядок гірше засвоюється тваринами, ніж в подрібненому стані. Тому якщо ви дбаєте про здоров'я своїх тварин і хочете, щоб вони легко засвоювали їжу, вам варто подбати про те, щоб купити кормоподрібнювач ЛАН. Придбаний механізм дозволить вам не тільки ретельно подрібнювати корм, а й заощаджувати кошти. Адже ціна на готові кормові суміші значно більше, ніж приготовлена ​​в домашніх умовах заготовка. Застосовуючи корморізки ЛАН, ви будете розумно використовувати кошти і самостійно контролювати якість отриманої сировини.

Апарати цього виробника заслужили широку довіру серед покупців за рахунок надійності і високої ефективності в роботі. Вони забезпечують високу продуктивність при малих витратах електроенергії. В їх конструкцію входить потужний мотор, який оснащується системою захисту від перегріву і короткого замикання. Кормоподрібнювачі ЛАН прості і безпечні в експлуатації.

Певні моделі розраховані тільки на подрібнення злакових культур, в той час як за допомогою інших можна подрібнювати стебла або качани кукурудзи. Щоб купити корморізку ЛАН, вам достатньо звернутися за допомогою в наш інтернет-магазин. Ми надаємо покупцям широкий вибір моделей, який дозволяє вибрати обладнання під конкретні запити.

Кукурузолущилка ручна Кукурузолущилка ручна

Кукурудзолущилка безпечна, проста і зручна. Вона дуже проста у використанні. Кріпиться, як і м'ясорубка, до краю столу. Ви однією рук..

393,00 грн.

Зернодробарка "Лан-1" для зернових Зернодробарка "Лан-1" для зернових

Зернодробарка "Лан-1" служить для переробки зернових культур (жито, овес, пшениця, ячмінь), а також може бути використана для подрібнення ст..

2 227,00 грн.

Кукурузолущилка ручна чавунна Кукурузолущилка ручна чавунна

Кукурузолущилка стане хорошим помічником для очищення кукурудзи від зерен — швидко і легко очистить качан. У домашньому господарстві буд..

686,00 грн.

Зернодробарка "Лан-2" для зернових і кукурудзи Зернодробарка "Лан-2" для зернових і кукурудзи

Зернодробарка "Лан-2" призначена для переробки зернових культур (овес, пшениця, жито, ячмінь) і качанів кукурудзи. Може працювати з ..

2 340,00 грн.

Новый
Ручна однорядна сівалка точного висіву "Лан" для рядового посіву насіння Ручна однорядна сівалка точного висіву "Лан" для рядового посіву насіння

Сівалка ручна однорядна точного висіву "Лан" допоможе просто і зручно висівати для рядного посіву зернових і овочевих культур, таких як - ку..

419,00 грн.

Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 15 літрів «ЛАН» + мішок для соку Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 15 літрів «ЛАН» + мішок для соку

Приготувати сік в домашніх умовах зовсім не складно. Використання преса гвинтового для соку - це простий і ефективний спосіб отримати свіжовичавлений ..

1 435,00 грн.

Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 10 літрів «ЛАН» + мішок для соку Прес гвинтовий для соку яблук, винограду, овочів 10 літрів «ЛАН» + мішок для соку

Приготувати сік в домашніх умовах зовсім не складно. Використання преса гвинтового для соку - це простий і ефективний спосіб отримати свіжовичавлений ..

1 335,00 грн.

Новый
Подрібнювач кормів «Лан» - 4 для коренеплодів Подрібнювач кормів «Лан» - 4 для коренеплодів

Якщо ви тримаєте домашню худобу або птицю, то знаєте що овочі і фрукти є невід'ємною частиною раціону домашніх тварин. Але для кращого засвоєння с..

2 248,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 17 (3 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним