Пошук
0
Кошик

HELZ

Кормоподрібнювачі Helz відносяться до продукції компанії «Укрелектромаш». Це відомий український виробник, який добре зарекомендував себе на ринку з виробництва надійних механізмів з високим рівнем ефективності і продуктивності. Купити кормоподрібнювач Helz можна для облаштування приватного та фермерського господарства з метою подрібнення різних зернових і злакових культур.

Процес приготування кормової суміші для домашніх тварин вручну займає багато часу й енергії. Тому для продуктивної підприємницької діяльності необхідна механізація ручної праці. Функціональні можливості зернодробарки дозволяють подрібнити вихідну сировину до стану однорідної і дрібнозернистої фракції, яка буде максимально легко засвоюватися тваринами.

У нашому інтернет-магазині кожен бажаючий може купити зернодробарку Helz за вигідною ціною. Ми пропонуємо якісну продукцію від офіційних дилерів. Всі моделі являють собою безпечні, надійні і прості в експлуатації прилади. Вони володіють рядом істотних переваг:

  • мають компактні розміри;
  • легко монтуються;
  • двигуни оснащуються спеціальним термозахистом, який підвищує їх термін служби;
  • ріжучий механізм виготовляється з міцної нержавіючої сталі.

Існують моделі зернодробарки Helz, які використовуються виключно для переробки зернових культур. Випускаються також універсальні вироби. Їх технічні можливості дозволяють подрібнювати:

  • солому;
  • стебла;
  • коренеплоди;
  • качани кукурудзи.

Після того як ви вирішите купити Корморізку Helz і задіяти її, ви зможете відчути всі її переваги, особливо якщо у вас в розпорядженні знаходиться велике господарство. Вона швидко окупить вкладені кошти, оскільки цільна сировина коштує значно дешевше, ніж готові кормові суміші. Корморізки Helz дають можливість не тільки економити кошти, а й самостійно контролювати якість та поживну цінність подрібненого корму.

 

Подрібнювач кормів універсальний ИКОР-05 (150 кг/год) Подрібнювач кормів універсальний ИКОР-05 (150 кг/год)

Апарат ИКОР (подрібнення, дроблення) рекомендовано використовувати для обробки таких продуктів: пшеничне зерно, жито, овес, ячмінь, просо, корене..

2 505,00 грн.

Корморізка ИКОР-4 для пшениці, жита, ячменю, кукурудзи Корморізка ИКОР-4 для пшениці, жита, ячменю, кукурудзи

Апарат ИКОР (подрібнення, дроблення) підходить для пшениці, жита, ячменю, кукурудзи. У разі переробки фуражних зерен ступінь дроблення ..

2 740,00 грн.

Подрібнювач кормів, зерна і качанів ИКОР-06: качани— 75 кг/г, зерно — 150 кг/г

Апарат для переробки зерна ИКОР (подрібнення, дроблення) підходить для різних видів зерна: жита, ячменю, пшениці, кукурудзи, в т. ..

1 795,00 грн.

Зчіпка зчеплення універсальна з опорними колесами Зчіпка зчеплення універсальна з опорними колесами

Сцепка сцепление универсальная с опорными колесами. Предназначена для установки навесного оборудования.  Регулировка угла атаки имеет болт на ..

1 650,00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо