Пошук
0
Кошик

Электромаш

Кормоподрібнювачі Електромаш - це високоефективна продукція, яка представлена ​​на ринку двох видів. Перший вид призначений для переробки тільки трави і зернових культур. Другий вид обладнання дозволяє додатково подрібнювати коренеплоди. Купити корморізку Електромаш можна навіть для подрібнення коренеплодів, які мають підвищену твердість. Вся техніка відрізняється хорошою надійністю і при правильному використанні прослужить тривалий період часу. Вона значно заощадить ваш час і сили для приготування збалансованого корму.

Купити зернодробарку Електромаш можна з метою подрібнення корму і додавання в нього різних вітамінів і корисних добавок. Якщо дешеві або саморобні агрегати дають багато пилу при подрібненні, то дана продукція позбавлена ​​таких недоліків. Зернодробарки Електромаш дозволяють отримати вихідний продукт без утворення пилу, що підвищує їх ефективність. Моделі можна використовувати для переробки зернових і бобових культур.

У нас можна купити кормоподрібнювач Електромаш для переробки трави і стебельчастих кормів. В асортименті є моделі для приватного господарства або невеликих ферм, а також обладнання для промислових масштабів. Конструкцію деяких виробів можна додатково укомплектовувати спеціальними насадками, які будуть розширювати їх функціональність. В обладнанні також передбачена функція регулювання рівня подрібнення кормів. Вироби оснащуються захистами від перегріву і короткого замикання.

Корморізки Електромаш представлені в нашому магазині з різною потужністю і продуктивністю. Вибір моделі необхідно виконувати, орієнтуючись на ці характеристики і ваші потреби. У нас представлений широкий асортимент продукції, який дозволить задовольнити всі потреби сучасних фермерів.

Подрібнювач зерна "Бизон 350" Подрібнювач зерна "Бизон 350"

Зернодробарку "Бізон" використовують для подріблення всіх видів фуражного зерна. Зверніть увагу, що з її допомогою ви зможете переробити олі..

1 860,00 грн.

Зернодробарка "Хрюша 350" Зернодробарка "Хрюша 350"

Зернодробарку "Хрюша 350" можна використовувати в різних сферах: на великих сільськогосподарських підприємствах, в особистих господарствах, ..

1 860,00 грн.

Двигун до зернодробилки Хрюша, Бізон, Ярмаш, Зубренок Двигун до зернодробилки Хрюша, Бізон, Ярмаш, Зубренок

Електричний двигун є «серцем» будь-якої зернодробилки, що працює від мережі 220 або 380 В. Природно, що від працездатності електродви..

1 846,00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо