Пошук
0
Кошик

Электромотор ПАО

Кормоподрібнювачі Електромотор ПАТ вже давно підкорили ринок продукцією для фермерського використання. Це високотехнологічні вироби з максимально високою якістю деталей. Тут використовуються технології, що дозволяють обладнанню працювати з мінімальною кількістю відходів. Купити корморізки Електромотор ПАТ можна для використання в приватному господарстві і на різних сільськогосподарських підприємствах, де є необхідність в постійному приготуванні корму тваринам.

Агрегати від українського виробника дозволяють швидко і ефективно приготувати поживний корм для різних груп тварин. Зернодробарки Електромотор ПАТ працюють з мінімальним утворенням пилу і здатні переробляти різні види зернових і бобових культур. Деякі модифікації моделей дають можливість подрібнювати тільки зернові. Однак більш універсальні вироби переробляють також кукурудзяні качани, коренеплоди, солому, овочі і фрукти. Щоб правильно купити зернодробарку Електромотор ПАТ, потрібно звертати увагу на її функціональні можливості, потужність і продуктивність.

Корморізки Електромотор ПАТ оснащуються надійними однофазними електродвигунами з високим запасом потужності. Вони здатні працювати в тривалому режимі без зупинки. Конструкція двигуна передбачає захист від перегріву, короткого замикання і попадання вологи. Робочі деталі виготовляються з якісної неіржавіючої сталі. Всі моделі є невибагливими в обслуговуванні і зручними в експлуатації.

Каталог нашого інтернет-магазину пропонує покупцям широкий вибір обладнання від даного виробника. У нас можна купити кормоподрібнювачі Електромотор ПАТ в різних модифікаціях. На кожну модель видається гарантія, а якість підтверджується сертифікатом.

-17%
Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна

Найнадійніший помічник для перемелювання і дроблення таких коренеплідних рослин, як морква, буряк і картопля, а також для подрібнення зерна — зе..

4 250,00 грн. 5 150,00 грн.

Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів

Кормоподрібнювач "Эликор" 4-го виконання широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таки..

3 250,00 грн.

Корморізка "Эликор" 2-го виконання для подрібнення зерна Корморізка "Эликор" 2-го виконання для подрібнення зерна

Самий надійний помічник для подрібнення зерна — зернодробарка "Эликор" 2-го виконання. Ця модель зернодробарки може з легкістю..

2 370,00 грн.

Корморізка "Елікор" 3-го виконання для кукурудзи Корморізка "Елікор" 3-го виконання для кукурудзи

Самий надійний помічник для подрібнення кукурудзи — зернодробарка "Елікор" 3-го виконання. Зернодробарка користується під..

4 956,00 грн.

Томатний прес ТШМ-2М для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів (м'ясорубка-соковичавниця шнекова 2 в 1) Томатний прес ТШМ-2М для томатів, фруктів, винограду, м'яса і овочів (м'ясорубка-соковичавниця шнекова 2 в 1)

Томатний прес ТШМ-2М — ефективний інструмент на кухні, додатково оснащений м'ясорубкою. Прес призначений для швидкого отримання свіжого соку..

4 159,00 грн.

Томатний прес ТШМ-2 для томатів, фруктів і винограду (соковичавниця шнекова)

Томатний прес ТШМ-2 являє собою багатофункціональний прилад для переробки томатів, фруктів, винограду та будь-яких ягід. Це корисний апарат для домашн..

3 739,00 грн.

Корморізка "Эликор" 7-го виконання для зерна, овочів та фруктів

Корморізка "Эликор" 7-го виконання призначена для переробки зерна, фруктів та овочів. Виділяється високою продуктивністю, потужним двиг..

3 780,00 грн.

Корморізка "Эликор" 6-го виконання для овочів і фруктів

Заготівля кормової суміші для домашніх тварин — трудомісткий процес, полегшити який можна за допомогою спеціального обладнання. Електричний корм..

3 330,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 9 (всього 2 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо