Пошук
0
Кошик

Коза-Нова

Кормоподрібнювачі Коза-Нова зарекомендували себе на ринку, як надійна і якісна техніка для переробки коренеплодів, фруктів, овочів та зернових культур. Завдяки компактним розмірам їх можна використовувати в домашніх умовах. Апарати з високою продуктивністю застосовуються на фермерських господарствах.

Купити корморізку Коза-Нова можна з ручним приводом або електромотором. Ручні моделі користуються великим попитом серед дрібних власників невеликих приватних господарств. На фермах в основному використовуються моделі з мотором. Такі вироби можуть працювати без зупинок протягом тривалого періоду часу за рахунок наявності повітряної системи охолодження. Корморізки Коза-Нова з великою продуктивністю можуть за одну годину переробляти 400 кг сировини.

У нашому інтернет-магазині можна купити зернодробарку Коза-Нова напряму від виробника. Всі електричні моделі оснащуються захистом від заклинювання і короткого замикання. Це дає можливість уникнути передчасної поломки і продовжити термін служби механізму. У каталозі можна побачити великий вибір моделей з різними технічними параметрами. Зернодробарки Коза-Нова комплектуються ємними бункерами і ріжучими механізмами з міцної нержавіючої сталі.

Всі моделі мають хорошу стійкість, компактні розміри і невелику вагу. Їх можна легко переносити з одного місця на інше і при цьому встановлювати навіть в невеликих підсобних приміщеннях. Купити кормоподрібнювач Коза-Нова варто для тих, хто серйозно замислюється про здоров'я своїх тварин. Адже такі агрегати дозволяють подрібнити початкову сировину до дрібної фракції, яка буде максимально легко засвоюватися домашньою птицею або тваринами. Тепер вам не потрібно витрачати багато часу на заготівлю корму, адже за допомогою корморізки ви зможете зробити це протягом декількох хвилин.

с помощью ручных прессов.

Корморізка ручна (кормоподрібнювач) зі шківом під двигун для коренеплодів, овочів та фруктів «Коза-Нова» Корморізка ручна (кормоподрібнювач) зі шківом під двигун для коренеплодів, овочів та фруктів «Коза-Нова»

Кінцевим продуктом роботи кормоподрібнювача "Коза Нова" є корм з розміром частки 5 мм. Всі частини конструкції, що стикаються з продукт..

2 220,00 грн.

Ручна корморізка Коза-Нова міні для коренеплодів, овочів та фруктів (100 кг/годину) Ручна корморізка Коза-Нова міні для коренеплодів, овочів та фруктів (100 кг/годину)

Ручна корморізка "Коза Нова міні" являє собою доступний за вартістю прилад для подрібнення коренеплодів і приготування поживного корму ..

1 086,00 грн.

Корморізка електрична (кормоподрібнювач) з двигуном для коренеплодів, овочів та фруктів «Коза-Нова»

Електрична корморізка являється ефективним інструментом для заготовки подрібненої поживної суміші тваринам. Завдяки наявності електродвигуна вона..

1 060,00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо