Пошук
0
Кошик

Мотор Січ

Мотор Січ - це компанія, яка зарекомендувала себе як надійний виробник різної техніки народного споживання. Виготовити корм для тварин і птиці можна в домашніх умовах, якщо купити кормоподрібнювач Мотор Січ. Український виробник постачає на ринок якісну і недорогу техніку, за допомогою якої можна швидко і без особливих зусиль подрібнювати зернові культури, коренеплоди, овочі і фрукти. Кормоподрібнювачі Мотор Січ знадобляться в домашньому господарстві і на фермах, так як мають достатню продуктивність, щоб заготовити кормову суміш для великої кількості тварин.

Конструкція кожної моделі зернодробарки Мотор Січ має компактний дизайн і високу надійністю. У комплект до виробу входять ємні бункери, в які зручно засипати підготовлену сировину, якісні електромотори і добре заточені ріжучі механізми. Купити зернодробарку Мотор Січ можна з метою подрібнення пшениці, вівса, ячменю, рису, кукурудзи та різних бобових культур.

Щоб агрегати могли працювати без зупинки тривалий період часу, вони оснащуються потужними моторами, здатними тривалий час працювати без зупинки. Вироби оснащуються захистом від перегріву і короткого замикання. Корморізки Мотор Січ здатні переробляти сировину на однаково дрібні частинки, створюючи оптимальну кормову масу для приготування поживної суміші, яка легко буде засвоюватися тваринами.

Щоб купити корморізку Мотор Січ, ви можете скористатися послугами нашого інтернет-магазину. У нас представлені найбільш вдалі і надійні моделі, які мають високу продуктивність і тривалий термін експлуатації. Ми пропонуємо доступну вартість на всі види товарів з доставкою по всій країні.

Кормодробарка "Мотор Січ КД-1" без приводу Кормодробарка "Мотор Січ КД-1" без приводу

Правильно підібравши двигун, надалі ви зможете значно економити електроенергію, при цьому отримавши хорошу кормодробарку. Годувати домашніх тварин ..

900,00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо