Пошук
0
Кошик

Промэлектро

Кормоподрібнювачі Промелектро вже не перший рік доводять, що вони є надійною в експлуатації побутовою технікою, яка відмінно справляється з поставленими перед нею завданнями. Вона призначена для подрібнення кормової сировини з метою перетворення її в більш дрібну фракцію. Купити корморізки Промелектро можна для використання як в домашніх умовах, так і у фермерському господарстві.

Досвідчені фермери добре знають, що подрібнені продукти краще засвоюються тваринами. Саме для цих цілей і призначені зернодробарки Проелектро, які здатні працювати в тривалому режимі без зупинок. Для цього вони оснащуються потужними двигунами з різними системами безпеки. Конструкція моделей укомплектовується об'ємним бункером, якісним ріжучим механізмом і міцною основою для стаціонарної фіксації обладнання. Купити зернодробарку Промелектро можна для переробки зернових і бобових культур. Тут передбачений механізм, що дозволяє регулювати розмір отримуваної фракції. Всі деталі, які контактують з сировиною, виготовляються з нержавіючої сталі. Корпус моделей покривається порошковою фарбою для захисту від корозії.

Корморізки Промелектро також призначені для переробки овочів, коренеплодів, соломи і стебельчатого корму. Їх можна використовувати для подрібнення фруктів, які в подальшому будуть використовуватися як основа для отримання соку.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити кормоподрібнювач Промелектро, ви можете заглянути в наш інтернет-магазин. Тут представлений широкий асортимент якісної продукції, на яку ми видаємо заводську гарантію. Купуючи продукцію даного виробника, ви вже сьогодні починаєте вкладати гроші в здоров'я тварин і успішність вашого бізнесу.

Немає жодного товару цього виробника.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо