Пошук
0
Кошик

Укрпром Млинок

Кожен фермер або власник приватного господарства може купити зернодробарку Укрпром Млинок і почати швидко переробляти сировину для приготування кормової суміші тваринам. Український виробник випускає надійну продукцію високої якості. Зернодробарки Укрпром Млинок призначені для подрібнення зерна, проса, вівса, гороху та інших зернових і бобових культур.

У подрібненому стані кормові суміші значно краще засвоюються тваринами. З цієї причини більшість фермерів намагаються приготувати їжу на основі дрібних частинок. Робити все вручну дуже довго. Однак якщо купити кормоподрібнювач Укрпром Млинок, то можна не тільки заощадити час, але й підвищити якість кормової суміші і подбати про здоров'я домашньої птиці і худоби. Адже корморізки Укрпром Млинок здатні переробляти сировину в рівномірну дрібну фракцію, в якій будуть зберігатися всі поживні речовини.

Конструктивні особливості продукції даного виробника роблять її зручною і безпечною в експлуатації. Всі моделі оснащуються потужним і ефективним двигуном, який працює від побутової електромережі. Він забезпечує високу продуктивність і здатний тривалий час працювати без зупинок. Щоб підвищити зручність при роботі з приладами, їх можна фіксувати на робочій станині за допомогою кріпильних елементів. Кормоподрібнювачі Укрпром Млинок виготовляються з якісних матеріалів. Ріжучі механізми мають заводську заточку.

У каталозі нашого інтернет-магазину можна купити кормоподрібнювач Укрпром Млинок для різних цілей. У нас можна придбати модель для переробки зернових культур або апарат для подрібнення соломи, коренеплодів, овочів, стебельчатого корму. Існують універсальні моделі, здатні переробляти всі види кормового сировини.

Зернодробарка "Млинок" під двигун

У будь-якому господарстві, де є багато домашньої птиці або худоби, буде корисно обзавестися надійною і якісною зернодробаркою. Цей пристрій дозволяє ш..

1 951,00 грн.

Зернодробарка "Млинок" електрична

У будь-якому господарстві, де вирощують свійську птицю і тварин, важливу роль відіграє зернодробарка. З її допомогою можна значно полегшити фізичну&nb..

5 341,00 грн.

Зернодробарка "Млинок" для качанів кукурудзи і зернових культур під двигун

Вірним помічником у домашньому господарстві, де потрібно кожен день годувати домашню птицю або худобу, стане подрібнювач зерна "Млинок". Йог..

2 164,00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо