Пошук
0
Кошик

Винница

Кормоподрібнювачі Вінниця - це недорогі і надійні електричні пристрої, які можна використовувати на фермах або в приватних господарствах для приготування кормової суміші тваринам. Їх можна застосовувати, як вироби для подрібнення фруктів, з яких в подальшому будуть отримувати соки. Корморізки Вінниця відрізняються підвищеними експлуатаційними параметрами і високою якістю комплектуючих.

Перевага продукції даного виробника полягає в наступних факторах:

  • простота в догляді;
  • швидкий і надійний монтаж;
  • легко розбираються і складаються для зберігання;
  • мають компактні розміри;
  • для прискорення процесу подрібнення оснащуються об'ємними бункерами;
  • мають підвищену продуктивність.

Щоб купити корморізку Вінниця, вам достатньо заглянути в каталог нашої продукції. Тут представлені моделі з різними технічними характеристиками і в широкому ціновому діапазоні, що робить продукцію доступною для кожного. Зернодробарки Вінниця відрізняються високою якістю ріжучих елементів. Ріжучий механізм і бункер виготовляється з міцної нержавіючої сталі. Під час контакту з сировиною матеріал не змінює її структури, тому в ній зберігаються всі поживні речовини.

Купити зернодробарку Вінниця - означає отримати в своє розпорядження якісний пристрій, який повністю замінить ручну працю під час приготування їжі для тварин. Добре заточені леза дозволяють проводити подрібнення сировини на дрібні фракції однакових розмірів, що забезпечує легке засвоєння кормової суміші тваринами.

Якщо ви хочете вже сьогодні відчути всі переваги даної техніки на своєму фермерському господарстві, то вам варто подумати про те, щоб купити корморізку Вінниця та почати застосовувати її з метою приготування добре збалансованих кормів.

Корморізка ручна дискова кормоподрібнювач для коренеплодів, овочів та фруктів (170 кг/год) Корморізка ручна дискова кормоподрібнювач для коренеплодів, овочів та фруктів (170 кг/год)

Призначена для шинкування коренеплодів, які використовуються для приготування продуктів харчування для тварин у особистих та фермерських господарствах..

2 009,00 грн.

Електричний дисковий подрібнювач корму ДИК-01

Подрібнення кормів для сільськогосподарських тварин можна виконувати за допомогою дискового подрібнювача, який працює від мережі живлення 220 В. З йог..

3 561,00 грн.

Корморізка ручна (терка) Корморізка ручна (терка)

Корморізка ручна (терка) призначена для подрібнення коренеплодів для приготування комбікормів домашнім тваринам і птахам. За допомогою цього зруч..

225,00 грн.

Кукурудзолущилка електрична (350 кг/год, Вінниця) Кукурудзолущилка електрична (350 кг/год, Вінниця)

Кукурудзолущилка електрична призначена для очищення качанів кукурудзи з подальшим відділенням зерен. Технічні характеристики: — проду..

2 885,00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо