Пошук
0
Кошик

Ярмаш

Сьогодні кожен поважаючий себе фермер, який цінує свій час, повинен купити кормоподрібнювач Ярмаш. Це функціональна техніка, що дозволяє максимально швидко і якісно приготувати кормову суміш для домашньої птиці та тварин. Тепер немає необхідності купувати готову продукцію в магазинах або витрачати на її приготування дуже багато часу. Досить підключити до побутової мережі агрегат, засипати в нього сировину і отримати на виході ретельно і рівномірно подрібнену фракцію.

Застосовуючи зернодробарки Ярмаш, можна зробити раціон харчування тварин більш здоровим і при цьому значно заощадити кошти на придбання готового корму, який сьогодні коштує дуже дорого. Купити зернодробарку Ярмаш можна для переробки різних зернових і бобових культур. Під час їх подрібнення буде утворюватися мінімальна кількість фуражного пилу, що говорить про їх високу ефективність.

Щоб кормоподрібнювачі Ярмаш були максимально зручними у використанні, вони випускаються у формі компактної конструкції без зайвих деталей. Моделі укомплектовуються якісними двигунами, потужність яких змінюється від 1.2 до 1.7 кВт. Мотори оснащуються всіма необхідними захистами, щоб не допустити потрапляння вологи і пилу на працюючі елементи. Корморізки Ярмаш включають в свою конструкцію запатентований ріжучий механізм. При роботі він знижує загальне навантаження на електродвигун. При півгодинній експлуатації агрегатів потрібно давати їм десятихвилинний відпочинок. Ці заходи безпеки допоможуть значно продовжити термін їх служби і не допустити передчасного ремонту.

Кожен бажаючий може купити корморізку Ярмаш у нас на сайті. Ми пропонуємо продукцію від виробника, на яку видаємо фірмову гарантію.

Зернодробарка "Ярмаш-350" (для дроблення зерна злакових і бобових культур)

Зернодробарка "Ярмаш-350" призначена для дроблення зерна злакових і бобових культур. Використовується в особистих, підсобних і фермерсь..

3 980,00 грн.

Зернодробарка "Ярмаш-300" Зернодробарка "Ярмаш-300"

Зернодробарка "Ярмаш-300" відрізняється наявністю автомата захисту від перевантажень і підвищеною продуктивністю, яка складає триста кілогра..

3 299,00 грн.

Зернодробарка "Ярмаш-250" (побутова) Зернодробарка "Ярмаш-250" (побутова)

Зернодробарка побутового типу "Ярмаш-250" використовується, як правило, в приватних домоволодіннях для подрібнення зерна і приготування..

2 150,00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо