Поиск
0
Корзина

Електричні зернодробарки Электромотор ПАО

Електричні зернодробарки Электромотор ПАО
Корморізка "Эликор" 3-го виконання для кукурудзи Корморізка "Эликор" 3-го виконання для кукурудзи

Самий надійний помічник для подрібнення кукурудзи — зернодробарка "Эликор" 3-го виконання. Зернодробарка користується під..

2 570,00 грн.

Корморізка "Эликор" 2-го виконання для подрібнення зерна Корморізка "Эликор" 2-го виконання для подрібнення зерна

Самий надійний помічник для подрібнення зерна — зернодробарка "Эликор" 2-го виконання. Ця модель зернодробарки може з легкістю..

2 390,00 грн.

Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна Корморізка "Эликор" 1-го виконання для коренеплодів і зерна

Найнадійніший помічник для перемелювання і дроблення таких коренеплідних рослин, як морква, буряк і картопля, а також для подрібнення зерна — зе..

2 480,00 грн.

Корморізка "Эликор" 7-го виконання для зерна, яблук, овочів та фруктів

Корморізка "Эликор" 7-го виконання призначена для переробки зерна, фруктів та овочів. Відрізняється високою продуктивністю, потужним дв..

3 780,00 грн.

Кормоподрібнювач "Эликор-1" 5-го виконання для сіна, зерна, кукурудзи Кормоподрібнювач "Эликор-1" 5-го виконання для сіна, зерна, кукурудзи

Найнадійніший помічник для подрібнення зерна — зернодробарка "Эликор". Ця модель зернодробарки може з легкістю подрібнити будь-яку ..

2 810,00 грн.

Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів Корморізка "Эликор" 4-го виконання для зерна, трави і коренеплодів

Кормоподрібнювач "Эликор" 4-го виконання широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таки..

2 750,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)

Последние

Кормоизмельчитель Эликор-1 исполнение 7 предназначен для переработки зерна, фруктов и овощей. Отличается высокой производительностью, мощным двигателе..

3 780,00 грн.

Универсальная электрическая корморезка Зубренок 4 в 1 применяется для переработки всех видов корнеплодов (свекла, кабачки, картофель), зерна..

4 250,00 грн.

Для отделения зерен от початков кукурузы используется специальная кукурузолущилка. Модель оснащается электрическим приводом. Это незаменимое оборудова..

1 338,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним