Пошук
0
Кошик

Жатва

Російський виробник «Електротеплові системи» поставляє на ринок якісні і надійні кормоподрібнювачі Жатва. Це технологічне обладнання, призначене для переробки зернових культур, фруктів, коренеплодів, соломи і стебел в більш дрібну фракцію. На виході можна отримати рівномірно подрібнену сировину, яка застосовується в якості корму для тварин. Купити корморізки Жатва необхідно для того, щоб приготована за їх допомогою їжа легко засвоювалась і зберігала всю поживну цінність.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір моделей різного призначення. У нас можна купити зернодробарку Жатва, яка здатна за короткий проміжок часу справитися з великими обсягами. За її допомогою можна перемелювати зерно, жито, овес, ячмінь, кукурудзу та інші зернові культури. Зернодробарки Жатва оснащується потужним високочастотним двигуном. Його запас ресурсної міцності дає можливість подрібнювати сировина протягом тривалого періоду часу.

Корморізки Жатва оснащуються якісними комплектуючими з міцних матеріалів. Всі елементи, які контактують з сировиною, виготовляються з нержавіючої сталі. Використання об'ємних бункерів створює всі умови для зручного завантаження сировини для переробки.

Купити кормоподрібнювач Жатва можна для переробки коренеплодів, овочів і фруктів. Це зручний і невибагливий в догляді пристрій, який дозволить швидко заготовити збалансований корм для птиці і худоби. За допомогою цього механізму можна заощадити багато фізичних сил, а також знизити витрати на покупку готового корму.

Немає жодного товару цього виробника.

Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо