Поиск
0
Корзина

Зубренок

Ефективним помічником для заготовки кормових сумішей виступають кормоподрібнювачі Зубрьонок. Вони застосовуються для подрібнення фруктів та овочів, які потім використовуються для годування тварин і птахів. Продуктивність агрегатів дозволяє використовувати їх не тільки в приватних господарствах, а й на фермах будь-яких розмірів. Щоб оптимізувати процес приготування корму, досить купити корморізку Зубрьонок і вже сьогодні відчути всі її переваги на практиці.

Правильно збалансоване харчування є основою для здоров'я тварин. Тому бажано годувати їх подрібненою сировиною. Заготовити її можна завдяки роботі зернодробарки Зубрьонок. Вона дозволяє максимально швидко і якісно подрібнити продукти до необхідної фракції. Конструктивні особливості моделей дозволяють регулювати розмір подрібнення.

У нашому інтернет-магазині можна в зручний спосіб купити зернодробарку Зубрьонок і оформити її доставку в будь-який регіон країни. Ми пропонуємо покупцям широкий асортимент високоякісної продукції, на яку ми видаємо гарантію і відповідні сертифікати.

У всіх моделях використовуються якісні електродвигуни, розраховані на тривалий період експлуатації. Вони оснащуються захистом від перегріву, щоб запобігти передчасній поломці і продовжити їх термін експлуатації. Купити корморізки Зубрьонок можна для подрібнення буряків, моркви, кабачків, груш, яблук, коренеплодів і т.д.

Щоб подрібнювати сировину на дрібні і однакові частини, в обладнанні використовуються робочий механізм у вигляді барабана-терки. Тут також передбачений жолоб з безпечною подачею сировини. Всі деталі, які контактують з вихідною сировиною, виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Корморізки Зубрьонок можна також використовувати для подрібнення яблук для отримання з них соку за допомогою ручних пресів.

Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год) Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год)

Корморізка "Зубренок" істотно знижує трудовитрати при догляді за худобою чи птицею, так як дробленням кормів доводиться займатися не од..

3 700,00 грн.

Корморізка "Зубренок" 4 в 1 (коренеплоди, зерно, сінорізка, шинкування капусти) Корморізка "Зубренок" 4 в 1 (коренеплоди, зерно, сінорізка, шинкування капусти)

Універсальна електрична корморізка Зубренок 4 в 1 застосовується для переробки всіх видів коренеплодів (буряк, кабачки, картопля), зерна всіх твердих ..

4 250,00 грн.

Корморізка "Зубренок"  з нержавійки для коренеплодів і соковитих фруктів Корморізка "Зубренок"  з нержавійки для коренеплодів і соковитих фруктів

Даний кормоподрібнювач призначений для використання в невеликих приватних господарствах. Завдяки невеликим габаритам терка дуже зручна в транспортуван..

4 100,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі (350 кг/год) Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі (350 кг/год)

Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі — компактна дробарка зерна для фермерів-початківців. Використовується для підго..

1 632,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" з бочкою на 22 літра (350 кг / год) Зернодробарка "Зубренок" з бочкою на 22 літра (350 кг / год)

Зернодробилка "Зубренок" з бочкою на 22 літра використовує в багатьох фермерських і підсобних господарствах при відгодівлі худоби і птиці. Ц..

1 899,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" (350 кг/год) Зернодробарка "Зубренок" (350 кг/год)

Сфера використання зернодробарки дуже обширна — апарат можна використовувати на великих сільськогосподарських підприємствах, в особистих господа..

940,00 грн.

Корморізка "Зубренок" для зерна і качанів кукурудзи Корморізка "Зубренок" для зерна і качанів кукурудзи

Кормоподрібнювач "Зубренок" істотно знижує витрати праці при догляді за домашньою худобою та птицею, так як подрібненням кормів доводиться з..

2 040,00 грн.

Корморізка "Зубренок КЗ-2" ручна

Часи, коли люди заготовляли корм для домашньої худоби за допомогою ножа, вже давно відійшли в минуле. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент ручни..

1 400,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 8 (1 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним