Пошук
0
Кошик

Зубренок

Ефективним помічником для заготовки кормових сумішей виступають кормоподрібнювачі Зубрьонок. Вони застосовуються для подрібнення фруктів та овочів, які потім використовуються для годування тварин і птахів. Продуктивність агрегатів дозволяє використовувати їх не тільки в приватних господарствах, а й на фермах будь-яких розмірів. Щоб оптимізувати процес приготування корму, досить купити корморізку Зубрьонок і вже сьогодні відчути всі її переваги на практиці.

Правильно збалансоване харчування є основою для здоров'я тварин. Тому бажано годувати їх подрібненою сировиною. Заготовити її можна завдяки роботі зернодробарки Зубрьонок. Вона дозволяє максимально швидко і якісно подрібнити продукти до необхідної фракції. Конструктивні особливості моделей дозволяють регулювати розмір подрібнення.

У нашому інтернет-магазині можна в зручний спосіб купити зернодробарку Зубрьонок і оформити її доставку в будь-який регіон країни. Ми пропонуємо покупцям широкий асортимент високоякісної продукції, на яку ми видаємо гарантію і відповідні сертифікати.

У всіх моделях використовуються якісні електродвигуни, розраховані на тривалий період експлуатації. Вони оснащуються захистом від перегріву, щоб запобігти передчасній поломці і продовжити їх термін експлуатації. Купити корморізки Зубрьонок можна для подрібнення буряків, моркви, кабачків, груш, яблук, коренеплодів і т.д.

Щоб подрібнювати сировину на дрібні і однакові частини, в обладнанні використовуються робочий механізм у вигляді барабана-терки. Тут також передбачений жолоб з безпечною подачею сировини. Всі деталі, які контактують з вихідною сировиною, виготовлені з якісної нержавіючої сталі. Корморізки Зубрьонок можна також використовувати для подрібнення яблук для отримання з них соку за допомогою ручних пресів.

Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год) Корморізка "Зубренок" для коренеплодів і соковитих фруктів (850 кг/год)

Корморізка "Зубренок" істотно знижує трудовитрати при догляді за худобою чи птицею, так як дробленням кормів доводиться займатися не од..

6 156,00 грн.

Корморізка (кормоподрібнювач) Зубренок для коренеплодів і соковитих фруктів та овочів нержавійка (900 кг/годину, 1.5 кВт) Корморізка (кормоподрібнювач) Зубренок для коренеплодів і соковитих фруктів та овочів нержавійка (900 кг/годину, 1.5 кВт)

За допомогою даного агрегату можна швидко підготувати корми з кормових буряків, моркви, картоплі, гарбуза, кабачків і капусти. Призначена для переробк..

6 959,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі (350 кг/год) Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі (350 кг/год)

Зернодробарка "Зубренок" з оцинкованої сталі — компактна дробарка зерна для фермерів-початківців. Використовується для підго..

2 875,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" з бочкою на 22 літри (350 кг/год) Зернодробарка "Зубренок" з бочкою на 22 літри (350 кг/год)

Зернодробарка "Зубренок" з бочкою на 22 літри використовується в багатьох фермерських і підсобних господарствах при відгодівлі худ..

2 979,00 грн.

Зернодробарка "Зубренок" (350 кг/год) Зернодробарка "Зубренок" (350 кг/год)

Сфера використання зернодробарки дуже обширна — апарат можна використовувати на великих сільськогосподарських підприємствах, в особистих господа..

940,00 грн.

Корморізка "Зубренок" для зерна і качанів кукурудзи Корморізка "Зубренок" для зерна і качанів кукурудзи

Кормоподрібнювач "Зубренок" істотно знижує витрати праці при догляді за домашньою худобою та птицею, так як подрібненням кормів доводиться з..

2 040,00 грн.

Корморізка "Зубренок КЗ-2" ручна

Часи, коли люди заготовляли корм для домашньої худоби за допомогою ножа, вже давно відійшли в минуле. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент ручни..

1 400,00 грн.

Корморізка "Зубренок 4 в 1" (коренеплоди, зерно, сінорізка, шинкування капусти) Корморізка "Зубренок 4 в 1" (коренеплоди, зерно, сінорізка, шинкування капусти)

Універсальна електрична корморізка "Зубренок 4 в 1" застосовується для переробки всіх видів коренеплодів (буряк, кабачки, картопля), зерна в..

6 959,00 грн.

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо