Поиск
0
Корзина
Як замовити

Ви можете зробити замовлення, подзвонивши за телефонами:

  •     095-768-28-96
  •     067-471-04-36
  •     093-970-55-08
  •     0472-56-85-01

Кукурузолущилка електрична «ЛАН-8»

  • Доступность: На складе
  • Производитель: Лан
  • Код товара: 81778
  • Продукт просмотрен: 889

  • 1 338,00 грн.


Ваше замовлення комплектується і відправляється протягом 1 робочого дня.

Доставка здійснюється транспортними компаніями України (Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, Сат, Делівері) і Укрпоштою.
Поделиться

Для відділення зерен від качанів кукурудзи використовується спеціальна кукурузолущилка. Модель оснащується електричним приводом. Це незамінне обладнання, яке можна застосовувати в приватних городах і на фермах. З його допомогою можна отримувати посівне зерно з середньої частини качанів. Адже тільки воно застосовується для засіву полів.

Дане обладнання дозволяє знизити фізичні зусилля і в рази прискорити процес зняття кукурудзяних зерен. Установка оснащена двигуном з хорошим запасом потужності. Металевий корпус захищає виріб від різних механічних пошкоджень. Пристрій працює в стаціонарному положенні. Для цього воно закріплюється на столі за допомогою технологічних отворів, які передбачені в основі корпусу.

Спереду є спеціальний отвір, в яке потрібно поміщати качани кукурудзи після включення електродвигуна. Щоб забезпечити якісний процес отримання зерен, качан необхідно вставити в отвір і притримувати його рукою. Після того, як качан буде оброблений з одного боку, його поміщають в отвір іншою стороною.

Отримані зерна виходять через спеціальний патрубок. Для того щоб отримати посівний матеріал, спочатку качан обробляється по краях, а потім посередині. Загальна вага конструкції становить 5,5 кілограм.

Характеристики кормоподрібнювача
Продукти, що переробляються Кукурудзяні качани
Тип подрібнювача електричний
Механізм подрібнення ножі
Продуктивність кормоподрібнювача
Продуктивність кг/год 75
Електротехнічні дані
Потужність двигуна, кВт 0.12
Загальні характеристики
Гарантійний термін (міс.) 12
Габаритні розміри, мм 370*175*253
Маса, кг 5.5

Написать отзыв

Внимание: HTML не переведен!
    Плохо           Хорошо

Ваше замовлення комплектується і відправляється протягом 1 робочого дня.

Доставка здійснюється транспортними компаніями України (Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, Сат, Делівері) і Укрпоштою.

Після відправлення замовлення ми повідомимо Вам номер багажної декларації та дату прибуття до Вашого міста.

УкрПошта Нова ПоштаАвтолюкс Ин-Тайм

Наш магазин працює відповідно до Закону про Захист Прав Споживачів.

Тому в разі несправності виробу:

- Товар відсилається на експертизу в сервіс центр, для встановлення причини поломки;
- Якщо поломка сталася не з Вашої вини, Ви маєте право на повернення грошей, заміну товару на аналогічний або безкоштовний ремонт.

Заміна терморегулятора проводиться протягом гарантійного періоду без обмежень.

Наиболее просматриваемые

Кормоподрібнювач "Эликор" 4-го виконання широко використовується в підсобних і невеликих фермерських господарствах для подрібнення таки..

2 750,00 грн.

Сучасне фермерське господарство вимагає швидких рішень, які стосуються ефективного подрібнення поживної сировини для годівлі сільськогоспода..

1 969,00 грн.

Заготівля корму для домашньої худоби може забирати багато часу, якщо виконувати цей процес вручну. Однак сучасне обладнання у вигляді електричного под..

2 103,00 грн.

Кормоподрібнювач "ИКОР-1" використовується для подрібнення зерна (пшениці, жита, ячменю тощо) і коренеплодів в підсобних і невеликих фермерс..

6 160,00 грн.

Апарат "ИКОР" (подрібнення, дроблення) рекомендовано використовувати для обробки таких продуктів: пшеничне зерно, жито, овес, ячмінь, п..

2 505,00 грн.

Зернодробарка "Ярмаш-300" відрізняється наявністю автомата захисту від перевантажень і підвищеною продуктивністю, яка складає триста кілогра..

2 100,00 грн.

Корморізка "Зубренок" істотно знижує трудовитрати при догляді за худобою чи птицею, так як дробленням кормів доводиться займатися не од..

3 700,00 грн.

Для невеликого господарства, де необхідно швидко приготувати їжу для тварин, підійде ручна корморізка. Вона являє собою просту і зручну в експлуатації..

1 263,00 грн.

Кормоподрібнювач "ИКОР-2" використовується для подрібнення зерна (пшениці, жита, ячменю тощо) в підсобних і невеликих фермерських господарст..

2 960,00 грн.

Кормоподрібнювач "ДТЗ КР-20С" призначений для переробки зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), стебельчатого корму, качанів кукуруд..

7 850,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним